29 Травня

-
 
   

Квитки Ooline

Гастрольна вистава-казка «Малюк і карлсон»

Гастрольна вистава-казка «Малюк і карлсон»

Гастрольна вистава-казка «Малюк і карлсон»

казка

19 Червня 2017
17-00
Велика сцена

У місті Стокгольмі в кращому в світі будиночку на даху живе найкращий у світі Карлсон. У цьому абсолютно впевнений його друг Малюк. Переконайтеся в цьому самі, подивившись виставу Московського Незалежного Театру "Малюк і Карлсон". Карлсон, товстун і ненажера, завжди веселий, сповнений вигадок і фантазій. Дружба з цим маленьким чоловічком з пропелером на спині абсолютно змінює життя Малюка.

Смішна і зворушлива історія для дітей і дорослих про незвичайні пригоди "в міру вгодованого чоловіка в самому розквіті сил" запам'ятається Вам надовго. Московський Незалежний Театр випустив пустотливий,барвистий, трохи хуліганський, але дуже добрий спектакль. Вистава про дитячі мрії. Адже, по суті, Карлсон - це немов другий Малюк, якому дозволено все, що заборонено Малюкові. Тому і головний герой у виставі - просто пустотливий хлопчисько, який радіє появі в його житті незвичайного друга. А сам Карлсон - такий же дитина, тільки дорослий.

А манірна Фрекен Бок, а друзі-грабіжники Філле і Рулле? Всі вони абсолютно реальні і в той же час - це все фантазія.

Ми запрошуємо на виставу не лише дітей, а й дорослих - для того, щоб згадати свої дитячі мрії, які здавалися найважливішими і прекрасними ...
     
 
31 Травня

Музичні вихиляси