23 Грудня

Шоу-програма
 
   

Квитки Ooline

Новини

6 грудня – 125 років з дня народження нашого земляка Миколи Гуровича Куліша. Саме ці дві дати 125 років від Дня народження та 80 років з дати розстрілу української інтелігенції надихнули Київський академічний театр «Колесо» створити Віртуальний театральний фестиваль «Граємо Куліша» та театральну афішу з переліком вистав, які будуть зіграні за творами великого митця Миколи Куліша. Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша підтримав ініціативу колег та запропонував автобіографічну сповідь «Його доля», режисер – Влада Бєлозоренко. Вистава у нашому театрі відбудеться сьогодні, 6 грудня о 16:00.  

06.12.2017

Вітаємо з прем’єрою «Місто щасливих людей» постановчу групу, акторів, балет, оркестр театру та режисера Анна Козирицьку!

04.12.2017

Колектив Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша висловлює щирі співчуття з приводу смерті Батракова Віктора Петровича його родині, друзям та шанувальникам його музичної творчості.  

01.12.2017

Ще раз вітаємо комерційного директора театру Ірину Бордюг з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник культури України»!

30.11.2017

  про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша оголошує конкурс на заміщення вакантної посади секретаря-референта. Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду: повна або базова вища освіта, стаж роботи не менше 1 року. Спеціальні вимоги: володіння іноземними мовами, досконале володіння знаннями з питань перспектив розвитку підприємств, організації роботи з документами, складання документації, організації управлінської праці, застосування засобів обчислювальної та організаційної техніки, перекладу службової документації на іноземну мову. Документи приймаються за адресою: м. Херсон, вул. Театральна, 7 Тел.: (0552) 22-50-93, 22-57-12, факс: (0552) 49-22-30, e-mail: teatr-kulisha@ukr.net   До заяви про участь у конкурсі додаються документи:...

22.11.2017

Вітаємо комерційного директора Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша Ірину Бордюг з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник культури України»!Бажаємо творчого натхнення та нових професійних досягнень та звершень!

09.11.2017

Напередодні Всеукраїнського свята - Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва на базі кіноконцертного залу "Ювілейний" відбулось урочисте святкування. Вітаємо нашого актора Євгена Гамаюнова, який був нагороджений грамотою начальника управління культури ХОДА за вагомий внесок у розвиток культури на Херсонщині, плідну працю, високий професіоналізм, популяризацію національної культури, збереження народних традицій. Окрім цього актор отримав грошову премію. Вітаємо Євгена та бажаємо ще більше творчих відзнак і нагород! P.S: А родзинкою програми стала артистка-вокалістка нашого театру Таїсія Новачук.

07.11.2017

Вчора генеральний директор-художній керівник театру Олександр Книга вручив диплом керівнику театр-студії "Пролісок", заслуженому діячу мистецтв Олегу Натяжному, а також вихованцям цієї студії, акторам театру ім. Миколи Куліша Єлизаветі Неглядюк та Костянтину Роганю. Щойно, на сцені театру-кафе, відбулась прем'єра дитячої казки "Аладдін". Окрім диплому учасники театральної студії отримали в подарунок солодощі. Театр-студія "Пролісок" вже 10 років працює, радуючи маленьких та дорослих глядачів, а також готує майбутні кадри для театрів України. Бажаємо театр-студії подальшого успіху та пишаємось своїми маленькими колегами!

06.11.2017

Шановні глядачі, для того, щоб не стояли в черзі за квитками під касою театру, ми пропонуємо вам купувати квитки на нашому сайті онлайн http://teatrkulisha.org/ На головній сторонці театру ліворуч, під розділом «Контакти» ви знайдете посилання на «Квиток онлайн за 59 секунд». Далі оберіть вподобану вами виставу та оформлюйте замовлення на обрані вами місця. Чекаємо на вас! 

01.11.2017

  У будь-якому театрі є свої перлини – актори, які з першої секунди  виступу запалюють сцену і гіпнотизують глядача. Херсонському академічному музично-драматичному театру ім. Миколи Куліша пощастило, адже у свій час він відкрив неймовірний акторський талант у тієї, хто на початку своєї кар’єри бути акторкою і не збиралась – це Олена Галл-Савальська. Харизматична, характерна, різнопланова актриса і потрясаюча вокалістка прийшла працювати у театр концертмейстером, а в 33 роки «перекваліфікувалась» на актрису. А потім купа ролей, шалений успіх, звання заслуженої артистки України, а через 10 років стала вже народною. Сама ж актриса, за її словами – ніколи не мріяла про жодну...

31.10.2017

     
 
3 Січня

музична казка