9 Липня

драма о любви и предательстве
 
   

Квитки Ooline

Протокол засідання експертної ради Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» Херсон – 2017

Експертна Рада фестивалю постановила відзначити наступні роботи, представлені на 19-му Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії»

 

  1. Найкращі вистави великої сцени:

          «Ричард Ш» У. Шекспір, Київський національний академічний театр ім. І. Франка;

          «Хазяїн» І. Карпенко-Карий, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії;

          «Мотузка» М.Хейфец, Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі Дніпра;

 

  1. Найкращі вистави камерної сцени:

          «Саша, винеси сміття» Н.Ворожбит, Драматичний театр ім. Юозаса Мильтиниса (м. Паневежис, Литва);

          «Лю-боф» Д.Хармс, Театр Амазгаін ім. Coca Саркісяна (м. Єреван, Вірменія);

          «Лист Богу» А.Крим, Театр Одеського розливу «Ланжерон»;

 

  1. Найкраща режисура:

          Олексій Лісовець «Мотузка» М.Хейфец, Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі Дніпра;

          Станіслав Мойсеєв «Саша, винеси сміття» Н.Ворожбит, Драматичний театр ім. Юозаса Мильтиниса (м. Паневежис, Литва);

          Влада Бєлозоренко «1984» Дж.Оруел, Театр «Splash» та «Кольори» П.Ар’є, театр «Золоті ворота»;

          Автанділ Варсімашвілі «Ревізор» М.Гоголь, Державний академічний російський драматичний театр ім. О.С. Грибоєдова (м. Тбілісі, Грузія);

Максим Голенко «Хазяїн» І. Карпенко-Карий, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії;

 

  1. Найкраща сценографія:

          Михайло Лашицький «Матінка Кураж» Б.Брехт, Театр Ч (м. Мінськ, Білорусь);

          Юлія Заулічна «Хазяїн» І.Карпенко-Карий, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії;

          Олена Дробна «Вид з мосту» А.Міллер, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки;

  1. Найкраще музичне оформлення:

          Сергій Павлюк, Олег Коструб, Ружена Рубльова «Лісова пісня» Леся Українка, Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша;

          Рокас Зубовас «Світ Чюрльоніса» М.К. Чюрльоніса, ДУО Зубовас (м. Вільнюс, Литва);

          Дмитро Саратський, Дмитро Тодорюк «Запрошення на страту» В.Набоков, Театр «Мізантроп»;

 

 

  1. Найкраще пластичне рішення:

          Павло Івлюшкін – За образно-пластичне рішення вистави «Кольори» П.Ар’є, Театр «Золоті ворота»;

          Катерина Лук’яненко – За образно-пластичне рішення вистави «1984» Дж. Оруел, Театр «Splash»;

 

  1. Найкращий акторський ансамбль:

          Вистава «Пропозиція» А.Чехов, Театр «AteneuI Din Iasi» (м. Ясси, Румунія);

          Вистава «Слава Героям» П.Ар’є, Спільний проект Івано-франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І.Франка та київського театру «Золоті ворота»;

          Вистава «Кольори» П.Ар’є, Театр «Золоті ворота»;

          Вистава «Моцарт і Сальєрі» О.Пушкін, Театр Les Concerts Esperluette (м. Рен, Франція);

 

  1. Найкращий акторський дует:

-         Сергій Цевельов, Валерія Лютинська – «Останній палко закоханий» Н.Саймон, Запорізький академічний театр молоді;

-         Seray Gözler, Asiye Dinçsoy «Двері» Н.Неждана, Театр «3.2.1» (м. Стамбул, Туреччина)

-         Костянтин Рогань, Тетяна Проворова «Лісова Пісня» Леся Українка, Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша;

 

  1. Найкраща чоловіча роль:

          - Богдан Бенюк за роль Ричарда – вистава «Ричард III» У.Шекспір, Національний академічний театр ім. І.Франка;

          -         Дмитро Рибалевський за роль Андрія Васильовича – вистава «Слава Героям» П.Ар’є, Спільний проект Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І.Франка та київського театру «Золоті ворота»;

          - Богдан Грицюк за роль Тома – вистава «Том на фермі» М.М.Бушар, Спільний проект Львівського академічного драматичного театру ім. Л.Українки та «Дикого театру»;

          - Арман Навасардян за роль Скрипаля –   вистава «Лю-боф» Д. Хармс, Театр Амазгаін ім. Соса Саркісяна (м. Єреван, Вірменія);

         

  1. Найкраща жіноча роль:

          -         Тетяна Шляхова за роль Леді Анни – вистава «Ричард Ш» У.Шекспір, Київський національний академічний театр ім. І.Франка;

          -         Сілвія Бріто за роль Матерівистава «У саму ціль» Т.Бернхард, Teatro Circo de Braga (м. Брага, Португалія);

          -         Валерія Брянська за роль Чорної – вистава «Кольори», Театр «Золоті ворота»;

         

11. Найкраща чоловіча роль другого плану:

          -         Микола Тамарянський за роль Феногена – вистава «Хазяїн» І.Карпенко-Карий, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії;

          -         Павло Костенко за роль Вовчика – вистава «Баба Пріся» П.Ар’є, Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша;

          -         Олег Стальчук за роль Гастінгса – вистава «Ричард Ш» У.Шекспір, Київський національний академічний театр ім. І.Франка;

 

  1. Найкраща жіноча роль другого плану:

          -         Наталя Корпан за роль королеви Маргарити – вистава «Ричард Ш» У.Шекспір, Київський національний академічний театр ім. І.Франка;

          -         Світлана Журавльова за роль Слави – вистава «Баба Пріся» П.Ар’є, Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша;

          - Світлана Орліченко за виконання жіночих ролей – вистава «Мотузка» М.Хейфец, Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі Дніпра;

-         Христина Ігнат за роль Лесі – вистава «І все-таки я тебе зраджу» Н.Неждана, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр;

 

13. Дипломом президента фестивалю нагороджуються:

 

          Бела Меро «За яскраве втілення світової класики», вистава «Скупий» Ж.Б.Мольєр, Театр Бекейшчаба Йокаі (м. Бекейшчаба, Угорщина);

 

          Богдан Струтинський – «За талановите втілення української класики», вистава «Сорочинський ярмарок» О.Рябкова, Київський національний академічний театр оперети;

 

          Раду Гілас – «За сучасне прочитання зарубіжної класики через призму сьогодення», вистава «Пропозиція» А.Чехов, Театр «Ateneul Din Iasi» (м. Ясси, Румунія).

 

Спеціальним дипломом від журі фестивалю нагороджується:

          Режисер Сергій Павлюк та художник Ольга Гоноболіна «За талановите вміння віднайти гармонію театрального простору і живої природи», вистава «Лісова пісня» Леся Українка, Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша.

Афиша мельпомена_001

повернутия до списку новин




     
 
16 Серпня

Музичне шоу