Олена Галл-Савальська

Народна артистка України

Народилася 13 січня 1959 року.

Зал вибухає оплесками з її появою на сцені у будь якій ситуації: чи це уривок з вистави, чи концерт, чи маленький епізод. Театральна родина Олени Галл-Савальської подарувала їй щастя театру, талант музиканта, актриси, співачки і чарівної жінки. Олена Ігорівна вважає, що звання народної артистки України – це перш за все звання її мамі, заслуженій артистці України Валентині Галл-Савальській, яка більше за все застерігала її від хвороби на театр. Бо театр забирає тебе всю, охоплює своїм почуттям, судьбами дійових осіб п’єси. Тому Олена з дитинства навчалася музиці, і прийшла до театру у 1977 році в якості концертмейстера оркестру. Збігали роки і одного разу В.В. Бегма, головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України призначив її на роль і підписав путівку в великий світ театрального життя.

В 1999 році за дивовижно створені ролі, та несамовиту віддачу театру Олена Ігорівна отримує звання заслуженої артистки України.

В історії нашого театру, Олена перша з жіночого складу акторів отримала звання народної артистки України (2009 рік). У 2014 році актриса святкувала свій ювілей і зібрала тисячі глядачів на бенефіс. Святкували три дні і всі дні глядацька зала була переповнена глядачами.

Задіяна у виставах:

«Вечірка в стилі джаз» - Матрона Мама Мортон;

«Дивна місіс Севідж» - Місіс Севідж;

«Два серця» - Фаїна Ранєвська;

«Ошукані рогоносці» - Сюзетта;

«Кайдашева сім’я» - Кайдашиха;

«Дядечків сон» - Мар’я Олександрівна;

«Херсонські манси» - Броня;

«Каліка з острову Інішмаан» - Кейт;

«Шість страв з однієї курки» - Мати та ін.