Катерина Слажнєва

Режисерка-постановниця

Народилася 21 січня 1987 року.

У 2012 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. У 2013-му почала працювати у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

За час роботи підготувала чимало вистав, у тому числі й дитячих. Зокрема, «Чарівна галявина», «Коза-Дереза», «Неймовірні перевтілення», «Ніч перед Різдвом» – казка для дітей, «Пригоди Котигорошка», «Подарунок для Діда Мороза», «Малюк і Карлсон» (спільний творчий проєкт Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша і Посольства Королівства Швеції) та інші. А також вистави та драматичні концертні програми: моновистава «Записки божевільного», «Незнайомка», «All inclusive», «Вечірка в стилі Джаз», «Уві сні і наяву», «Музика лісу» тощо. Наразі у репертуарі театру її театралізована концертна програма «Музика, народжена країною» та вистава для дітей «Коза-Дереза».

Театральна студія «Пролісок» при Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі   ім. М.Куліша стала для Катерини справжньою творчою лабораторією для маленьких акторів. Зі студійцями режисерка здійснила постановки дитячих вистав «Муха-Цокотуха», «Аліса в країні чудес». 

З 2019 року Катерина керує дорослою театральною студією при театрі «Студія 18+». В арсеналі вже є вистави «Good game» та «Поїхати не можна лишитися». 

Бере активну участь в організації міських заходів. Наразі не є штатним режисером у ХОАМДТ ім. М.Куліша, проте продовжує працювати зі «Студією 18+».

Членкиня Національної спілки театральних діячів України.