Пікова дама
"Пікова дама"
Жанр: ------
Тривалість: 120 хв.
Обмеження: без обмежень

ПРИДБАТИ КВИТКИ:


Нашому місту випала велика честь: відданим шанувальникам театру Київ модерн-балет пощастить побачити одним із перших чарівне видовище Раду Поклітару «Пікова дама».

Чергова прем'єра балету Раду не обманула очікувань – вийшло грандіозне шоу з різними чудесами та несподіванками (бюджет 2 млн грн).

     Всесвітньо відомий зразок літературного і музичного мистецтва «Пікова дама» у постановці Раду Поклітару переосмислено через призму естетики сучасного танцювального театру з використанням найновіших сучасних технологій: сучасного освітлення, системи об’ємного звуку та віртуальних об’єктів, які формуватимуть континуум «додаткової реальності» та «гібридної реальності».

Балет «Пікова дама» – виняткова можливість по-новому подивитися у світ ідеалів для тих, хто шукає нові шляхи за межами буденності й при цьому насолодитися драматичним й емоційним театральним продуктом.

 У центрі сюжету вистави «Пікова дама» головні герої зіткнуться з дилемою: віра в кохання чи сила швидкого багатства. Та зобов’язані будуть віднайти відповіді на питання: на що ти готовий піти заради власного збагачення? Чи є цінним для тебе почуття прив’язаності? Як часто ти порушуєш взяті на себе моральні зобов’язання?

Як завжди, у постановці Поклітару особливе місце приділяється метафорам та трансформаціям. У балеті два ключові предмети. Перший — гральний стіл, укритий зеленим сукном, що часто трансформується у ліжко. На ньому регулярно відбуватимуться відверті сцени. Стіл поєднує у собі дві пристрасті — до карт і любовну. Другий предмет — чотириметрове дзеркало, яке є порталом в іншу реальність, де ми бачимо потойбічні образи, показані за допомогою спеціального скла та цифрових технологій.

Видовищний вигляд вистави взагалі викликає захоплення. Відеопроєкції з рухливими статуями Літнього саду та мозаїчними комбінаціями карт (Ольга Нікітіна), ажурні парасольки у сполученні з іншою вишуканою бутафорією (дизайнери Тарас Корецький та Олександр Старов) вкупі з роботою художника костюмів Дмитра Куряти та художниці зі світла Олени Антохіної підтверджують, що з кожною їхньою сумісною роботою у виставах Поклітару сучасні сценічні технології отримують щодалі художній сенс. 

Чекаємо на вас на прем'єрі і чекаємо на ваші відгуки!

За підтримки Українського культурного фонду та Департаменту культури (КМДА)