23 Грудня

Шоу-програма
 
   

Квитки Ooline

Межа або у контейнері

Межа або у контейнері

Путівник Європою
 

Румунський режисер Раду Гілас, який навчався у Всеросійському державному інституті кінематографу імені А. С. Герасимова, вперше поставить виставу в Україні. У співпраці з Херсонським обласним академічним музично-драматичним театром ім. Миколи Куліша режисер працює над виставою за мотивами п’єси польського драматурга Костянтина Кеяну «В контейнері», у власній сценічній версії.

Сам Раду Гілас – режисер і актор театру «Ateneul Din Lasi» міста Ясси. Він не раз брав участь у фестивалі «Мельпомена Таврії», як актор. Тепер же пан Раду мріє не тільки презентувати європейський спектакль херсонському глядачу, а і показати херсонських акторів світу. Адже планує зробити «фестивальну виставу» під назвою «Межа», щоб з нею гастролювати Україною та Європою.

Спектакль орієнтований на молодого, сучасного глядача. Актуальна тема, яка наразі хвилює кожного українця – які можливості відкриває безвізовий режим. Про сучасну Україну та те, куди вона рухається: на Захід чи на Схід, у Європу чи назад до Радянського Союзу. Європейський режисер разом із художником-постановником Ольгою Гоноболіною знайшли оригінальне сценічне рішення. На сцені буде споруджено справжній великий контейнер у якому і будуть розгортатись основні події. Оригінальним і незвичним також є режисерський задум, адже поруч із акторами одними із головних персонажів будуть музиканти. Вони не тільки створять живу атмосферу дійства, а й наповнять виставу роковою музикою.

У постановці задіяні заслужені артисти України Ружена Рубльова, Руслан Вишнивецький, провідні актори Євген Гамаюнов, Антон Лисенко, Валерій Гайфуллін та молоді актори театру.

20733053_280696065744483_1417631715_n

 

 

     
 
3 Січня

музична казка