25 Жовтня

Трагікомедія
 
   

Квитки Ooline

Свіччине весілля

Свіччине весілля

Трагедія
Український побут XVI сторіччя. У тогочасному Києві діє жорстка та безглузда «заборона на світло»: у вечірній час жодного промінця із вікон домівок звичайних людей! І не дивно, що світло горить лише у княжому палаці… Проти системи постає звичайна киянка Меланка та її наречений Іван Свічка. Закохані намагаються повернути людям світло, а з ним – надію на краще майбутнє. Ця історія розповідається в п’єсі «Свіччине весілля», яка належить перу відомого українського драматурга Івана Кочерги.

Давні події, відображені у виставі, актуальні на сьогодні. Співзвуччя з сьогоденням додає п'єсі оригінальне прочитання режисера Влади Белозоренко. У виставі «Свіччине весілля» режисер показує, як з боротьби за право на світло розгорілася пожежа народного повстання. Але живий вогонь свободи і справедливості у серцях народних — вічний, незгасний, всесильний! Про це свідчать події сьогоднішнього дня.

Режисер вистави – Влада Бєлозоренко;
Художник постановник – Олена Карпенко;
Балетмейстер – Юрій Бусс;
Музичне оформлення – Влада Бєлозоренко;
Аранжування – Олег Коструб;
Хормейстер – заслужена артистка України Ружена Рубльова.

         У виставі задіяні:
         Тетяна Проворова, Руслан Вишнивецький, Євгенія Кірсанова, заслужена артистка України Ружена Рубльова, заслужений артист України Олександр Мельник, Віктор Овсієнко, Ксенія Савельєва, Андрій Клочко,  Микола Степаненко, Олена Пасько, Вадим Гнідаш, Андрій Кобелєв, заслужений артист України Сергій Михайловський, Євген Гамаюнов, Антон Лисенко, Максим Савчук, Ігор Кисельов, Олег Олійник,  Наталя Вишневська, Таісія Новачук,  Лариса Бєбнєва-Шиманова, Сергій Мевша та балет театру.

Прем’єра відбулася 29 листопада 2013 року.

 

 

     
 
28 Жовтня

Трагіфарс