Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА
"Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА"
Жанр: вистава
Тривалість: 120 хв.
Обмеження: без обмежень

5 і 6 жовтня ми відкриваємо новий театральний сезон!

Для колективу театру це важлива і святкова подія з двох причин – зустріч з улюбленим глядачем і ювілей легендарного актора нашого театру, народного артиста України Анатолія Толока.

Шлях актора, який більше 50 років життя віддав сцені Херсонського театру. Його знають і люблять декілька поколінь херсонців та прихильників театрального мистецтва України. У планах не тільки участь легенди сцени у концерті, а й ретроспектива його основних ролей у виконанні наших акторів. У програмі буде задіяна вся трупа театру: актори драми, артисти-вокалісти, артисти балету і оркестру.

Запрошуємо всіх херсонців приєднатися до відкриття нового театрального сезону. На вас чекатиме незабутній вечір у театральному колі, частування смачним шампанським, світлини у нових локаціях театрального фойє, тепла і дружня атмосфера та інші не менш цікаві сюрпризи.

Премєра відбулась 5-6 жовтня 2019 р.

Фотограф - О.Корняков.

Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА Бенефіс народного артиста України Анатолія ТОЛОКА