"Театральна кухня" з Олександром Книгою та Братами Капрановими
""Театральна кухня" з Олександром Книгою та Братами Капрановими"
Жанр: телевізійно-театралізоване шоу
Тривалість: 120 хв.
Обмеження: 16+

Наша "Театральна кухня" - це простір відпочинку і спілкування в одному флаконі. Адже для нас вже стало традицією балувати наших любих глядачів атмосферними музичними номерами, келихом вина і найголовніше – відкривати цікаві імена для херсонців. 

Братів Капранових знають у всій Україні не тільки, як успішних книговидавців, сучасних письменників та музикантів. Брати Капранови – це український бренд, який з роками стає лиш міцнішим, як гарне вино.

"Досвідчені чоловіки знають, що насправді шлях до серця жінки лежить через кухню. Бо ніщо так не вражає жіноче серце, як чоловік, який готує для неї. Тому ми сприйняли запрошення на театральну кухню, як запрошення на прелюдію. І відповідно привеземо пісні та вірші про любов у всіх її проявах - від легкої романтики до глибокої еротики, і під час вистави приправимо їх перчиком іронії та супроводимо вином пристрасті" - привідкрили завісу майбутньої зустрічі Брати Капранови. 

Народний артист України Олександр Книга спільно з  Братами Капрановими приготують "еротичну страву" та розкриють секрети успіху.

В рамках заходу відбудеться презентація спільного проекту з Братами Капрановими - вистави "Ніч еротичної поезії" режисера заслуженого діяча мистецтв України Сергія Павлюка. 

Також глядачі побачать модний показ та скуштують устриці. 

Режисер - Єлизавета Красніченко

Помічник режисера - Анна Худоян

Детальніше про наших гостей читайте на сайті Брати Капранови