Андрій Кобелєв

Артист драми ІІ категорії

Народився 24 грудня 1973 року.

У 1998-му закінчив Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. З того ж року працює в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

Задіяний у виставах: «Казка про Федота-Стрільця» – Скоморох; «Фаворит» – Попов; «Ревізор» – Городовий; «Вовки та вівці» – Слуга; «Ромео і Джульєтта» – Балтазар; «Тарас Бульба» – Андрій, Козак; «Будинок на кордоні» – Тесть; «Одруження Фігаро» – Слуга; «Ніч перед Різдвом» – Кум Панас; «Тато в кубі» – Хлопець; «Дзвінок з минулого» – Перехожий; «Труффальдіно» – Другий слуга готелю; «Понтій Пілат» – Хасід; «Звідки беруться діти» –Тимофій; «Свіччине весілля» – Сліпий; «Херсонські манси» – Семен Михайлович Будьонний; «Вечірка в стилі джаз» – Гангстер; «Страшна помста» – Кобзар; «Три мушкетери» – Портос; «Труффальдіно» – Другий слуга готелю; «День за днем» «Маленькі трагедії» Пушкіна та інші.

Також задіяний у дитячих виставах: «Антошка і гармошка», «Все шкереберть», «Баба Яга и другие», «Планета факірів», «Бременские музыканты», «Буратино» (за першої постановки вистави – Карабас, за другої – тато Карло), «Приключения Пеппи и Знайки» (Знайка, Леший), «Рукавичка» (роль Півника) та інші.

Участь у фестивалях та гастролях

Гастрольною була вистава «Казка про Федота-Стрільця» – її показували у Херсонській та на західних областях України. У Сімферополь з акторами театру возив «Одруження Фігаро» та «%BМаленькі трагедії» Пушкіна.

Виставу «Понтій Пілат» презентували на українсько-угорській Міжнародній зустрічі у м. Сорвош (Угорщина) у серпні, 2014-го. «Свіччине весілля» у 2015 році разом із трупою театру возив у Миколаїв (театр драми). У різні роки гастролював у Києві (вистави: «Ревізор», «Страшна помста», «Свіччине весілля»).

Вистава «Херсонські манси», у якій задіяний Андрій Кобелєв, у березні 2018-го була показана у Миколаєві.

У складі трупи театру гастролював територією України та країнами ближнього зарубіжжя.

Наразі Андрія Кобелєва запрошують до участі у виставах у разовому порядку.

Він є діючим художником рекламного відділу театру, художником-постановником спектаклів «Сюрприз», «Антошка і гармошка», «Торба для коханої жінки», «Музична веселка».

Знімався у фільмах. Зокрема, у стрічці Кіри Муратової «Второстепенные люди». Також взяв участь у спільному проєкті театру та міського телебачення – «Канотье».

Андрій Кобелєв Андрій Кобелєв Андрій Кобелєв