Ангеліна Павлюк

Ангеліна Павлюк

Артистка драми ІІ категорії

Народилась 13 липня 1999 року.

З 2014-го по 2016-й працювала артисткою на разових викликах у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

У 2015 році взяла участь у конкурсі «Міс Мельпомена», що проходив на базі ХОАМДТ ім. М.Куліша. За підсумками конкурсу була обрана на роль Джульєтти у 2015-му році. Того ж року зіграла головну жіночу роль у виставі «Ромео і Джульєтта» за п’єсою В. Шекспіра. Окрім того, Ангеліна Павлюк брала участь у театралізованому шоу «Театральна кухня» та концертних програмах, приурочених до 8 березня та Міжнародного дня театру.

Протягом 2016-2020 рр. навчалась у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Отримала диплом бакалавра. Спеціальність - актор драми, театру і кіно.

Паралельно із навчанням працювала артисткою на разових викликах у Київському академічному молодому театрі. За час роботи була задіяна у низці виставах: «Місто сонця» - Лялька; «Куди піти?» - Мар’я; «Марко Пекельний» - Українка, Відьма; «Проблема в кубі» - Я; «Дикі люди» - Щось.

З 2020-го працює у штаті ХОАМДТ ім. М.Куліша. Задіяна у виставах і концертних програмах: «За двома зайцями» - Химка; «Amore mio, Італія!» - Селянка, Джульєтта; «Фея у царстві тролів» - Зоряна; «Вечір у Парижі» - Ведуча; «Сюрприз» - Апельсин та ін.

Знімалась у серіалі «Агенти справедливості» (ІІ та ІV сезони).