Анна Худоян

Помічниця режисера

Народилась 18 лютого 1994р.

У 2016 р. закінчила Херсонський державний університет за спеціальністю «Хореографія». З серпня 2019 р. працює у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

Як помічник режисера, задіяна у виставах: «All inclusive», «Зірка кохання», «Малюк і Карлсон», «Не турбувати», «Місто щасливих людей», «Музика, народжена країною», «Музичний коктейль для гурманів», «Чарівна галявина», «Ілюзія», «Межа або у контейнері», «Незнайомка», «Обиженные. Россия», «Фейс_контроль», «Get happy», «Лис-філософ», «Лицар храму», «Юда», «Майська ніч», «Музика лісу», «Сон літньої ночі».

Як помічник режисера, виїжджала на фестивалі та гастролі:

- Фестиваль театрів «Молоко» - вистава «Ображені. Росія» (Одеса, липень 2019р.).

- Всеукраїнський фестивалі театрального мистецтва «Мім-сесія» з виставою «Незнайомка» за новелою С.Цвейга «Лист незнайомки» (Кривий Ріг, жовтень 2019р.).

- З виставою «Ілюзія» - участь у спортивно-терапевтичних таборах Міжнародної антинаркотичної асоціації в Києві та Очакові (2020р.).

- Участь у XIII фестивалі театрів «Молоко» з виставою «Ілюзія» (Миколаїв, липень 2020р.)

- У 2020-му році – гастролі у Миколаєві з виставою «Межа, або у контейнері».

Як артистка, брала участь у виставі «Джаз і дівчата».

Займалась сучасно-спортивними танцями. Неодноразово виборювала титули чемпіона України та Європи. Колектив «Dance-Express» (нині – «Фабрика танцю»), у складі якого виступала Анна, неодноразово отримував титул чемпіона світу.

У 2020 році була нагороджена Подякою голови Херсонської обласної ради за сумлінну працю, професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня незалежності України.