Антон Лисенко

Артист драми І категорії

Народився 4 липня 1988 року.

2009-го закінчив Херсонський державний університет. З 2010 року працює у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

Задіяний у виставах: «Рольові ігри» – Шеф; «Будинок на кордоні» – Дипломат; «Ніч перед Різдвом» – Голова, Пацюк; моновистава «Мені б у небо» – Він; «Справа №…» – Суддя; «Вечірка в стилі джаз» – Малюк Мо; «Енеїда» – Зевс, Турн; «Нью-Йорк, Нью-Йорк» – Піт Буль, «Труффальдіно» – Брігелла, «Каліка з острову Інішмаан» – Малюк Боббі та ін. Незмінний Дід Мороз на святкових заходах.

Автор декількох драматичних перекладів та п'єс, що зіграні на сцені Херсонського театру. Зокрема: «Будинок на кордоні», «Остання Сюїта», «Мені б у небо». 

Підприємець. Засновник школи акторської майстерності та ораторського мистецтва «Апарт». Засновник консалтинг-центру комунікації Антона Лисенко. Ведучий публічних заходів, модератор бізнес-івентів. 

Організатор та співорганізатор багатьох громадських та творчих ініціатив. Наприклад літературний проєкт «Умная среда» та культурний проєкт «Квартирник». Фанат свого міста та південної землі, ведучий кількох авторських прогулянок Херсоном.

Участь у фестивалях та гастролі: 

- у 2015-му році виступав у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії з виставою «Свіччине весілля»;

- у жовтні 2016 року з трупою театру гастролював у Румунії (м.Бирлад) із виставою «Рольові ігри»;

- у 2016-му був на фестивалі «Золотий лев&rquo%3 (м.Львів) з виставою «Енеїда»;

- у жовтні 2019-го із трупою театру їздив до Миколаєва на ХІ Міжнародний театральний фестиваль «Homo Ludens» з виставою «Каліка з острова Інішмаан» тощо.

Неодноразово отримував премію «Успіх». Зокрема, у номінації «Професійна майстерність ведучого святкових заходів» (2013р.). А також у номінаціях: «Краща чоловіча роль другого плану» за виконання ролі Дипломата у виставі «Будинок на кордоні» (2015р.); за кращу власну драматургію за виставу «Остання Сюїта».