Катерина Слажнєва

Режисерка-постановниця

Народилася 21 січня 1987 року.

Катерина закінчила Київський національний університет культури і мистецтв у 2012 році. У Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша прийшла у 2013 році.

За час роботи у театрі підготувала низку постановок. Серед них – чимало дитячих. Зокрема, «Чарівна галявина», «Коза-Дереза», «Неймовірні перевтілення», «Ніч перед Різдвом» – казка для дітей, «Пригоди Котигорошка», «Подарунок для Діда Мороза», «Малюк і Карлсон» (спільний творчий проєкт Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша і Посольства Королівства Швеції) та інші. А також вистави та драматичні концертні програми: моновистава «Записки божевільного», «Незнайомка», «All inclusive», «Вечірка в стилі Джаз», «Уві сні і наяву», «Музика, народжена Країною», «Музика лісу» тощо.

Театральна студія «Пролісок» при Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі   ім. М.Куліша стала для Катерини справжньою творчою лабораторією для маленьких акторів. Зі студійцями режисер здійснила постановки дитячих вистав «Муха-Цокотуха», «Аліса в країні чудес». 

З 2019 року Катерина керує дорослою театральною студією при театрі «Студія 18+». В арсеналі вже є постановка «Good game», яка встигла побувати на всеукраїнських фестивалях аматорського мистецтва.

За час творчої діяльності Катерина Слажнєва отримувала нагороди за театральний дебют із театралізованою концертною програмою «Вечірка в стилі %0?жаз», на фестивалі «Мельпомена Таврії» – за дитячу виставу «Малюк і Карлсон» тощо.

З виставою «Незнайомка» за новелою С.Цвейга «Лист незнайомки» у жовтні 2019-го представляла театр на Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Мім-сесія» (Кривий Ріг). Вистава отримала диплом учасника, а Ольга Саніна, балетмейстер і виконавиця головної ролі, – «Спеціальний приз журі» за хореографічне рішення вистави.

Приймає активну участь в організації міських заходів. Зокрема, Дня міста, за що також отримувала подяку голови Херсонської міськради.

Наразі не є штатним режисером у ХОАМДТ, однак успішно веде театральну студію при театрі «Студія 18+».

Член Національної спілки театральних діячів України.