Ксенія Савельєва

Артистка драми вищої категорії

Народилася 12 січня 1975 року.

У 1998-му закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Того ж року Ксенію зарахували до трупи Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

Задіяна у виставах: «Хворий, та й годі» – Беліна; «Остання жінка Дон Жуана» – Кончита; «Отак загинув Гуска» – Настонька; «Ромео і Джульєтта» – Дружина Капулетті; «Лісова пісня» – Мавка; «Три мушкетери» – Міледі; «Клон» – Тамара; «Страшна помста» – Катерина; «Ошукані рогоносці» - Жаклін; «Звідки беруться діти» – Анна; «Обережно, жінки!» – Марісабель; «Рольові ігри» – Софія; «Заповіт цнотливого бабія» – Анна; «Американська рулетка» – Світлана; «Се Ля Ві» – Лаура; «Херсонські манси» – Соня; «На великій дорозі» – Борцова; «Свіччине весілля» – Гільда; «Дивна місіс Севідж» – Лілі Білл; «Моя дорога Сільвія» – Філіс; «Дванадцята ніч, або що захочете» – Марія.

Участь у фестивалях та гастролях: 

- у 2015-му році виступала у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії з виставою «Свіччине весілля»;

- у жовтні 2016 року з трупою театру гастролювала у Румунії (м. Бирлад) з виставою «Рольові ігри».

У складі трупи театру з виставою «Обережно, жінки!»:

- гастролі Херсонщиною;

- у 2017-му – у Португалії та Угорщині (м. Бекешчаба, Угорщина та м. Брага, м. Барселуші, м. Порто, Португалія); 

- у 2017-му на ІХ Всеукраїнському театральному фестивалі «Коломийські D0?редставлення» (м. Коломия).

У березні 2018-го у складі трупи театру возила до Миколаєва «Херсонські манси». У 2019-му з виставою «Се Ля Ві» гастролювала Херсонщиною і також у м. Миколаїв.                               

У 2015 році нагороджена премією «Успіх» у номінації «Краща жіноча роль другого плану» за роль Раймонди Шандебіз у виставі «Шалапутні коханці» та за роль Лаури Карльє у виставі «Се Ля Ві».

Ксенія Савельєва Ксенія Савельєва Ксенія Савельєва Ксенія Савельєва Ксенія Савельєва Ксенія Савельєва Ксенія Савельєва Ксенія Савельєва Ксенія Савельєва Ксенія Савельєва