Марина Євенко

Помічниця режисера

Народилася 5 грудня 1981 року.

Закінчила Херсонське училище культури у 2003 році. Того ж року була зарахована до трупи Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша.

У 2010 закінчила Херсонський державний університет та отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Психологія»  та здобула кваліфікацію бакалавра, практичного психолога.

Як помічник режисера була задіяна у низці вистав. Зокрема, «Священне чудовисько», «І все-таки вона крутиться», «Кохання – міф троянської цариці», «Світ пісень Едіт Піаф», «Справа №...», «Розмова, якої не було», «На великій дорозі», «Звідки беруться діти», «Енеїда», «Страшна помста», «Кицька на спогад про темінь», «Лісова пісня», «Ображені. Білорусь», «Станцюй зі мною танго», «Се Ля Ві», «Осінній рок-н-рол», «Ромео і Джульєтта», «Рольові ігри» та інші.

Як помічник режисера, виїжджала на фестивалі та гастролі:

- ІІІ Всеукраїнський театральний фестиваль жіночої творчості ім. М. Заньковецької (Ніжин) –  вистава «Світ пісень Едіт Піаф» (симфонія однієї душі), режисер Л. Калюжна, заслужена артистка України.

- VIIІ міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» – вистава «Фіалка Монматра».

- Міжнародний театральний фестиваль монодрам «Марія» (Київ, жовтень 2018р.) – вистава «Юда».

- І Всеукраїнський театральний фестиваль «Світогляд» (Сєверодонецьк, вересень 2018р.) – вистава «Лісова пісня».

- 5-6 травня 2018р. – вистави «Лісова пісня» та «Кицька на спогад про тем%1?нь» взяли участь у святкування Дня міста Львова (Музей народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького, або Шевченківський гай). 

- ІІ Міжнародний театральний фестиваль камерних вистав (театрів) AndriyivskyFest (Київ, 18-24 червня, 2018р.) – «Кицька на спогад про темінь».

- 5 жовтня 2018р. – майстер-клас головного режисера театру, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Павлюка в Національному університеті культури і мистецтв. Показ моновистави «Монолог актриси» студентам університету.

- жовтень 2018р. – майстер-клас головного режисера театру, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Павлюка в Національному університеті культури і мистецтв. Показ моновистав «Монолог актриси» і «Мрія» студентам університету.

- жовтень 2018р. – вистави «Кайдаш & Sons», «Ображені. Росія» (Київ, Національний академічний драматичний театр імені І.Франка).

- ХVІ Міжнародний театральний фестиваль монодрам «Марія» (5 жовтня 2019 р.) – вистава «Монолог актриси». Режисер Сергій Павлюк.

За роки роботи працю Марини Євенко неодноразово відзначали грамотами та подяками. Зокрема:

- У 2016 році була нагороджена Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва та з нагоди відзначення 81-го (186-го) театрального сезону.

- У 2017 році була оголошена Подяка голови обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську і життєву позицію та з нагоди Дня незалежності України тощо.