Наталя Вишневська-Буренко

Артистка-вокалістка І категорії

Народилася 25 листопада 1981 року.

У 2014-му закінчила факультет культури і мистецтв Херсонського державного університету. З 2006-го працює у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша. 

Задіяна у низці вистав театру. Зокрема, «Труффальдіно» – Кларіче; «Вечірка в стилі джаз» – Душечка; «Зірки Різдвяної ночі» – Солістка; «Український лохотрон» – Мотря; «Лісова пісня» – Родиця; «ХЕРСОН 1918/2018»; «Лускунчик» – Марі, «За двома зайцями» – подружка Проні, Монашка; «Музика, народжена Країною» – солістка та співавтор ідеї; «День за днем» – Жінка тощо.

Є волонтером «Творчої сотні». У 2017 році  нагороджена відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». У 2019-му – почесною грамотою Міністерства культури України «За вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва».

Учасниця фестивалів «The future of Europe» та «E-WERK FREIBURG».

Приймала участь у спільній роботі Херсонського академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша з Державним театром Штутгарту з виставою «Херсон 1918/2018». В основі вистави лежить документальна історія української родини в хронологічних межах з 1918 по 2018 роки. Автор п’єси – Максим Курочкін. Режисер – Андрій Май. Наталя Вишневська виконувала ролі мами, дитини у садочку, оперної співачки, а також зіграла себе.

Солістка кавер-гурту. Виховує сина - майбутнього фахівця морської справи! 

Член Національної спілки театральних діячів України.