Ольга Бойцова

Артистка драми вищої категорії

Народилася 9 травня 1977 року.

У 1998 році закінчила Дніпропетровський державний театрально-художній коледж (спеціальність – «Акторська майстерність», додаткова спеціалізація – «Сценічна мова»), а в 2006-му – Херсонський державний університет.

Ольга працює у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша з 1998 року.

Задіяна у низці вистав театру. Зокрема, «Між небом і землею» – Сінтія; «Фаворит. Князь Потьомкін Таврійський» – Катерина ІІ; «Енеїда» – Ірися; «Обережно, жінки!» – Жаклін; «Каліка з острову Інішмаан» – Айлін; «Два серця» – Поліна, «Лавина» – Молода Жінка; «Лісова пісня» – Килина; «Легенда про Дракона» – Княгиня Ольга; «Се Ля Ві» – Женев’єва; «Шість страв з однієї курки» – Натаха; «Чарівна галявина» – Квіткова Фея та ін.

Участь у фестивалях та гастролях:

- у 2008 році у складі трупи театрі із виставою «Два серця» була на І Міжнародному театральному фестивалі «Театр. Чехов. Ялта.» у м. Ялта;

- 2008-го з акторами представляла «Два серця» на VІ Всеукраїнському театральному фестивалі жіночої творчості ім. М.Заньковецької у Ніжині;

- із виставою «Обережно, жінки!» гастролювала Херсонською областю;

- у 2016-му була на фестивалі «Золотий лев» (м. Львів) із «Енеїдою»;

- у 2017 році у складі трупи театру гастролювала із виставою «Обережно, жінки!» у Португалії та Угорщині (м. Бекешчаба, Угорщина та м. Брага, м. Барселуші, м. Порто, Португалія); 

- у 2017-му з акторами театру возила вис?82аву «Обережно, жінки!» на ІХ Всеукраїнський театральний фестиваль «Коломийські представлення» (м. Коломия);

- у 2018-му – гастролі з виставою «Лісова пісня». Були у Сєверодонецьку на І-му Всеукраїнському театральному фестивалі «СвітОгляд». Також спектакль возили у Львів на День міста тощо.

Ведуча обласних та міських заходів, фестивалів: День міста Херсона, «Купальські зорі», «Олешківські забави», гала-концерти відкриття та закриття «Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» та ін.

Нагороди:

- «Краща жіноча роль» за виконання ролі Марусі у виставі «Казка про Федота-Стрільця» А.Філатова на Міжнародному театральному фестивалі жіночої творчості імені Марії Заньковецької в Ніжині.

- За виконання ролі Катерини ІІ у виставі «Фаворит. Князь Потьомкін Таврійський» – премія «Успіх» (2009р.) та подякою генерального директора – художнього керівника театру. 

- Відзнаки голови Херсонської обласної ради, Херсонської міської ради, Управління культури Херсонської облдержадміністрації. 

- Також отримувала подяки та грамоти, як ведуча масових заходів. Зокрема, премію «Успіх» у номінації «Професійна майстерність ведучого святкових заходів».

Член Національної спілки театральних діячів України.

Ольга Бойцова Ольга Бойцова Ольга Бойцова Ольга Бойцова Ольга Бойцова Ольга Бойцова Ольга Бойцова Ольга Бойцова Ольга Бойцова Ольга Бойцова Ольга Бойцова Ольга Бойцова