Ольга Крилова

Крилова Ольга Миколаївна

Артист драми ІІ категорії

Народилася 11 квітня 1985 року.

Протягом 2013-2017рр. навчалась у Харківському національному університеті мистецтв ім. І.Котляревського. Отримала диплом бакалавра, освоїла фах актора драматичного театру і кіно.

З 2016 по 2018-й працювала у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша. За час роботи була задіяна у виставах та концертних програмах театру: Вагітна у виставі «Херсонські манси», Лялька у виставі «Планета Факірів», Марія у виставі «Український лохотрон (сто тисяч)», Фея у виставі «Чарівна галявина», Сміляна у виставі «Фея у царстві тролів», Мешканка міста у виставі «Розстріляна доля», Відвідувачка кафе у виставі «Бродвей», Ведуча у концертній програмі «Кіносерпантин», Ведуча та Леді Бах у виставі «Новорічне Євробачення», Жінка у виставі «День за днем». Була задіяна у балетних номерах.

Після творчої перерви у 2020-му повернулась до ХОАМДТ ім. М.Куліша. Наразі працює артисткою театру. Ролі та вистави: «Херсонські манси» - Вагітна, «Amore mio, Італія!» - Ведуча, «Новорічний вогник» - Ведуча, «Сюрприз» - Тигреня та інші.