Ольга Саніна

Головна балетмейстерка театру

Народилась 13 серпня 1985 р.

У 2009 р. закінчила Херсонський державний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія». З 2007 по 2009 рр. працювала в Театрі Київ-модерн балет. З 2015 р. працює в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім.М.Куліша. 

Як балетмейстер-постановник працювала над такими виставами: «Незнайомка», «Коза-Дреза», «Неймовірні перевтілення», «Кохання до...», «ХЕРСОН 1918/2018», «Малюк і Карлсон», «Місто щасливих людей», «Осінній рок-н-рол».

Як драматична актриса дебютувала із виставою «Незнайомка» за новелою Стефана Цвейга «Лист незнайомки».

20 жовтня 2019р. з цією ж виставою взяла участь у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Мім-сесія». «Незнайомка» отримала диплом учасника, а Ольга Саніна, балетмейстер і виконавиця головної ролі, отримала «Спеціальний приз журі» за хореографічне рішення вистави.

Нагороди та відзнаки:

- Подяка у зв'язку з перемогою у Другому міжнародному конкурсі сучасного хореографічного мистецтва «Super danse-2012» (жовтень 2012р.).

- Подяка за проведення Всеукраїнського конкурсу молодих балетмейстерів на Всеукраїнського конкурсу-фестивалю хореографічних колективів «Натхнення», які проходили з 22 по 23 березня 2013р. (березень 2013р.).

- Почесна грамота університету за активну творчу діяльність, підготовку високопрофесійних фахівців з хореографічного мистецтва та з нагоди 20-річного ювілею Народного ансамблю танцю «Чубарики» (березень 2014р.).

- Подяка Херсонської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня театру (25 березня 2016р.).

- Подяка за успішну прем'єру вистави «Сон літньої ночі» за п'єсою В.Шекспіра, сумлінне виконання постановчою групою театру своїх посадових обов'язків (червень 2020р.) та інші.