Павло Костенко

Артист драми вищої категорії

Народився 29 серпня 1978 року.

2005-го закінчив Херсонський державний університет. У 1997-му зачислений до трупи Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

Творчу діяльність розпочав на посаді артиста балету ІІ категорії. У 2007 році Павлу Костенку було підвищено категорію та переведено в артисти балету I категорії. З 2016 року є артистом драми I категорії.

Задіяний у виставах: «Ромео і Джульєтта» – Меркуціо; «Планета факірів» – Робот Роббі; «Кохання до…» – Маріо; «Чарівна галявина» – Маестро Па-де-де; «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів» – Вовчик; «Межа або у контейнері» – Іон; «Місто щасливих людей» – Він; «Не турбувати» – Джордж Пігден; «Джаз і дівчата» – Дафна; «Майська ніч» – Гоголь; моновистава «Лис-філософ» – Лис, «Моя мрія - Broadway!» – Ларрі; «Дванадцята ніч, або що захочете» – пан Андреа тощо.

Приймає активну участь у театралізованих концертних програмах: «Для вас, закохані, на біс», «Зірковий круїз», «Новорічний експрес», «Музичний коктейль».

Участь у фестивалях та гастролі:

- Перший мистецький фестиваль «Кропивницький-2017» з виставою «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів»;

- Фестиваль театрів «Молоко» (Одеса, вересень 2018р.) з виставою «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів» – перше місце;

- 5-7 квітня 2018р. разом із трупою театру гастролював у Португалії (м. Брага, Театр Circo, і м. Барселуш, Театр Жіл Вісенте) зі спектаклем «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів». У жовтні того ж року вистаD0?у було показано у Києві в Національному академічному драматичному театрі імені І.Франка;

- «Феєрія Дніпра-2018», Дніпро (Україна) – вистава «Межа або у Контейнері»;

- 29-й Міжнародний фестиваль сучасної драматургії, Брашов (Румунія) – «Межа або у контейнері» (2018р.);

- ІІІ Міжнародний театральний фестиваль «FESTIS», (Молдова, Кишинів) – вистава «Межа або у контейнері»;

- Міжнародний театральний фестиваль студій і нових форм у Пітешті (Румунія, 2019) – «Межа або у контейнері»;

- «Золотий Лев – 2019», Львів – вистава «Межа або у контейнері».

У 2018-му нагороджений премією «Успіх» у номінації «Краща чоловіча роль» за роль Вовчика у виставі «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів». А також отримав приз глядацьких симпатій за роль у моновиставі «Лис-філософ».

Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко Павло Костенко