Руслан Вишнивецький

Заслужений артист України, провідний майстер сцени

Народився 4 грудня 1982 року.

Руслан Вишнивецький у 2004-му закінчив Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Вивчився на актора драматичного театру. У 2005-му був зарахований до трупи Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

Задіяний у низці вистав театру. Зокрема, «Назар Стодоля» – Гнат; «Жар кохання на лоні природи» – Микита; «Фіалка Монмартра» – Фліромонд; «Три мушкетери» – Араміс; «Фаворит» – Сальдо; «Страшна помства» – Степан; «Гамлет» – Лаерт; «Американська рулетка» – Сергій; «Нью-Йорк, Нью-Йорк» – Террі; «Ярослав Мудрий» – Герольд; «Зупинка за совістю» – міліціонер Степан; «На великій дорозі» – Борцов; «Дядечків сон» – Мозгляков; «За двома зайцями» – Свирид Голохвастов; «Джаз і дівчата» – саксофоніст Джо; «Ніч перед Різдвом» – Вакула; «Ромео і Джульєтта» – Капулетті; «Моя дорога Сільвія» – Грег; «Се Ля Ві» – Месьє Д'Амбріє; «Будинок на кордоні» – Дипломат, Капітан саперів; «Лавина» – Чоловік, син старої жінки та старого чоловіка; «Обережно, жінки!» – Серж, «Труффальдіно» – Флоріндо; «Межа або у контейнері» – Віталій, «Каліка з острову Інішмаан» – Лікар; «Дванадцята ніч, або що захочете» – Орсіно та інші.

Участь у фестивалях та гастролях

У 2016-му – участь у фестивалі «Золотий лев» (м.Львів) з виставою «Енеїда».

У складі трупи театру з виставою «Обережно, жінки!»:

- гастролі Херсонщиною;

- у 2017-му &ndah; у Португалії та Угорщині (м. Бекешчаба, Угорщина та м. Брага, м. Барселуші, м. Порто, Португалія); 

- у 2017-му на ІХ Всеукраїнському театральному фестивалі «Коломийські представлення» (м. Коломия).

У складі трупи з виставою «Межа або у контейнері»:

- Всеукраїнський театральний фестиваль «Феєрія Дніпра» (Дніпро, вересень 2018р.);

- ІІІ Міжнародний театральний фестиваль FESTIS (Молдова, Кишинів, жовтень 2018р.);

- 29-й Міжнародний фестиваль сучасної драматургії в Брашові (Румунія, листопад 2018р.);

- 30-й Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев» (м. Львів, вересень 2019р.);

- Міжнародний театральний фестиваль студій і нових форм, що відбувся з 1 по 10 листопада в Пітешті (Румунія, листопад 2019р.). 

У складі трупи з виставою «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів»:

- участь у першому мистецькому фестивалі «Кропивницький-2017» (м. Кропивницький);

- Фестиваль театрів «Молоко» (Одеса, вересень 2018р.) – перше місце;

- 5-7 квітня 2018р. – гастролі в Португалії (м. Брага, Театр Circo, і м. Барселуш, Театр Жіл Вісенте); 

- жовтень 2018-го – у Києві в Національному академічному драматичному театрі імені І.Франка.

У жовтні 2019-го із трупою театру їздив до Миколаєва на ХІ Міжнародний театральний фестиваль «Homo Ludens» з виставою «Каліка з острова Інішмаан». 

Нагороди:

- У 2009 році отримав премію «Успіх» у номінації «Краща чоловіча роль другого плану» за роль банкіра Сальдо у виставі «Фаворит. Князь Потьомкін Таврійський» та роль Степана у виставі «Страшна помста».

- У 2014-му – премія «Успіх» у номінації «Кращий творчий доробок» за ролі Вакули у виставі «Ніч перед Різдвом», Свічки у виставі «Свіччине весілля», Джеффрі у виставі «Дивна місіс Севідж».

- У 2016 році отримав почесне звання Заслужений артист України.

- У 2018 році нагороджений премією «Успіх» у номінації «Краща чоловіча роль другого плану» за роль міліціонера у виставі «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів». 

- У 2020 році – премія «Успіх» у номінації «За творчий доробок у 83/84 театральних сезонах» тощо.

Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький Руслан Вишнивецький