Сергій Михайловський

Заслужений артист України, провідний майстер сцени 

Народився 1 жовтня 1978 року.

Закінчив Херсонське училище культури, спеціальність – «Режисура та майстерність актора». Сценічну діяльність розпочав у 1998 році – став артистом драми Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша. У 2005 році закінчив Херсонський державний університет. Освоїв фах режисера молодіжних театрів.

Задіяний у виставах: «Страшна помста» – Данило; «Дядечків сон» – Лаврентій; «Шалапутні коханці» – Ромен Турнель; «Свіччине весілля» – Друг Свічки; «Продавець дощу» – Джиммі; «Труффальдіно» – Сільвіо; «Понтій Пілат» – Левій Матвей, Афраній; «Дивна Місіс Севідж» – Ганнібал; «Енеїда» – Евріал, Севілла; «Ніч перед Різдвом» – Чорт; «Рольові ігри» – Елвіс; «Кайдаш & Sons» – Кайдаш; «Ромео і Джульєтта» – Пастор; «Каліка з острова Інішмаан» - Джонніпатінмайк; «Херсонські манси» – Сергій Гусєв; «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів» – Батько тощо. Бере участь у музичних програмах як соліст-вокаліст. Має у доробку дві моновистави: «Get happy» – Він; «Юда» – Юда.

Участь у фестивалях та гастролях

З моновиставою «Юда» представляв Херсонський театр ім. М.Куліша на Театральному фестивалі «Зірковий листопад» у м. Мукачево (2017р.), на Міжнародному театральному фестивалі монодрам «Марія» (Київ, жовтень 2018р.). Окрім того, вистава виборола гран-прі на Міжнародному театральному фестивалі «Atspindys/Відображення» (Литва, Вісагінас, жовтень 2018р.). А тако?B6 гастролював у Португалії, м. Брага, Театр Circo, і м. Барселуш, Театр Жіл Вісенте (4-10 квітня 2019р.). 

Моновистава «Get happy», у якій задіяний Сергій Михайловський, – учасниця Міжнародного театрального фестивалю «Atspindys/Відображення» (Литва, Вісагінас, жовтень 2018р.).

У складі трупи театру артист гастролював із виставою «Продавець дощу» у м. Кам’янське (вересень, 2014р.). З тим же спектаклем взяв участь у фестивалі «Вересневі самоцвіти» (м. Кропивницький) (вересень, 2014р.).

З виставою «Свіччине весілля» у 2015 році разом із трупою театру їздив у Миколаїв (театр драми). У жовтні 2016 року були гастролі у Румунії (м.Бирлад) – возили «Рольові ігри». Того ж року Сергій Михайловський разом із акторами театру виступав із виставою «Енеїда» на фестивалі «Золотий лев» (м.Львів); із виставою «Ромео і Джульєтта» – у Полтаві в рамках Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя». 

У жовтні 2019-го із трупою театру їздив до Миколаєва на ХІ Міжнародний театральний фестиваль «Homo Ludens» з виставою «Каліка з острова Інішмаан» тощо.

У складі трупи з виставою «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів»:

- участь у першому мистецькому фестивалі «Кропивницький-2017» (м. Кропивницький);

- 5-7 квітня 2018р. – гастролі в Португалії (м. Брага, Театр Circo, і м. Барселуш, Театр Жіл Вісенте); 

- Фестиваль театрів «Молоко» (Одеса, вересень 2018р.) – перше місце;

- жовтень 2018-го – у Києві в Національному академічному драматичному театрі імені І.Франка тощо.

Нагороди:

- Акторська премія ім. Є.Матвєєва (2014р.).

- Премія «Успіх» у номінації «Краща характерна роль» за ролі Сивілли та Евріала у виставі «Енеїда».

- Дипломом з нагоди Міжнародного дня театру «Кращий актор 2012 року» за інтернет-голосуванням.

- «Краща чоловіча роль» за виконання ролі Джиммі у виставі «Продавець дощу» на Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії».

- Премія «Успіх» за роль у моновиставі «Юда» (2018р.).

- Премія «Успіх» у номінації «Краща чоловіча роль» за виконання ролі у моновиставі «Get happy» (2015р.).

- Премія «Майстерність» від творчої майстерні Сергія Павлюка у номінації «Кращий артист» (2015р.).

- Премія «Успіх» у номінації «Кращий актор» (2020р.).

- Неодноразово отримував почесні грамоти та подяки від очільників Херсонської облдержадміністрації, облради, міськради та інші.

Грає на різних музичних інструментах. Зокрема, баян, акордеон, гітара. Задля виконання ролі у моновиставі «Get happy» навчився грати на трубі. Знімається у кіно.

Член профспілки театру, відповідальний з питань спорту. Капітан футбольної команди театру. Член Національної спілки театральних діячів України.

Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський Сергій Михайловський