Світлана Казаченко

Артистка драми вищої категорії

Народилася 7 січня 1960 року.

Закінчила студію при Київському державному академічному театрі ім. І.Франка. Із 1979-го працює у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша.

Одні із перших великих ролей, які виконала Світлана Казаченко: Тетянка у виставі «У неділю рано зілля копала» та Меланка – «Райдуга». З останньою гастролювала Україною, зокрема, виступала на сценах столиці.

За роки творчої діяльності була задіяна у низці вистав та драматичних музичних програм театру. Зокрема, «Замок Броуді»; Солістка у «Як у нас на Україні», «Спасибі, музико, тобі»; «Снігова королева» – Бабуся; «Буратіно» – Лисиця Аліса; «Фея в царстві тролів» – Няня; «Моя мрія - Broadway!» – Керолайн; «Казка про Федота-Стрільця» – Царівна; «Ніч перед Різдвом» – Жінка Кума; «Звідки беруться діти» – Поліна; «Як козаки жартували» – Жінка; «Шалапутні коханці» – Євгенія; «Се Ля Ві» – Мадам Карльє; «За двома зайцями» – Устина; «Лісова пісня» – Мати; «На великій дорозі» – Монашка, «Лавина» – Старійша жінка та ін. Задіяна у виставі на двох актрис «Все буде добре», де грала разом із Ларисою Кисельовою.

Гастролювала областями України, була й у державах близького зарубіжжя: Грузія, Абхазія, Азербайджан, Вірменія, Білорусія. Після вибуху на Чорнобильській атомній електростанції, Світлана Казаченко у складі трупи Херсонського театру працювала у Києві, Білій Церкві, виступала навіть у 30-кілометровій зоні відчуження. Разом з ін?%8ими артистами показувала уривки із вистав, виконувала пісні, підтримувала мистецький дух навіть у таких тяжких умовах.

Щодо гастролей в останні роки… У складі трупи театру у 2018-му році їздила на І-й Всеукраїнський театральний фестиваль «СвітОгляд» (Сєверодонецьк, вересень 2018р.), а також у Львів на День міста. У 2019-му возила «Се Ля Ві» Херсонською областю та у Миколаїв.

За 41 рік роботи у театрі отримала не одну подяку та грамоту за неоціненний вклад у розвиток театрального мистецтва!

Член Національної спілки театральних діячів України.

Світлана Казаченко Світлана Казаченко Світлана Казаченко Світлана Казаченко Світлана Казаченко Світлана Казаченко