Світлана Журавльова

Артистка драми вищої категорії

Народилася 4 травня 1973 року.

Закінчила Херсонський державний університет. Працює у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша з 1999 року.

Задіяна у низці вистав. Зокрема, казка «Чарівна галявина» – пані Майстриня; «Кайдаш & Sons» – Кайдашиха; «Се Ля Ві» – мадам Карльє; «Шість страв з однієї курки» – Ілона; «За двома зайцями» – Явдокія Пилипівна, мати Проні; «Моя дорога Сільвія» – Кейт; «Не турбувати» – міс Фостер; «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів» – Слава; «Каліка з острова Інішмаан» – Кейт; «Лавина» – Стара жінка; «Ніч перед Різдвом» – Солоха, Цариця, Смерть; «Труффальдіно» – Смеральдіна; «Дивна місіс Севідж» – Місіс Педді; «Тато в кубі» – Розі тощо.

Має у доробку моновиставу «Кицька на спогад про темінь». 

Участь у фестивалях та гастролях

З моновиставою гастролювала у Львові на День міста. У червні того ж року «Кицька на спогад про темінь» взяла участь у ІІ Міжнародному театральному фестивалі камерних вистав (театрів) AndriyivskyFest (Київ, 18-24 червня 2018р.). Артистка Світлана Журавльова отримала диплом лауреата за проникливе втілення образу сучасної жінки.

З виставою «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів» у складі трупи театру:

- участь у першому мистецькому фестивалі «Кропивницький-2017» (м. Кропивницький);

- Фестиваль театрів «Молоко» (Одеса, вересень 2018р.) – перше місце;

- 5-7 квітня 2018р. гастролювала з виставою в Португалії (м. Брага, Театр Circo, і м. БарселD1?ш, Театр Жіл Вісенте). У жовтні того ж року спектакль показали у Києві в Національному академічному драматичному театрі імені І.Франка.

У жовтні 2019-го з артистами театру їздила до Миколаєва на ХІ Міжнародний театральний фестиваль «Homo Ludens» з виставою «Каліка з острова Інішмаан». 

Нагороди:

- Премія «Успіх» у номінації «Краща жіноча роль другого плану» за роль Солохи у виставі «Ніч перед Різдвом» (2014р.).

- Премія «Успіх» у номінації «Краща жіноча роль другого плану» за роль Слави у виставі «Баба Пріся або на початку і наприкінці часів» (2018р.).

- Премія «Успіх» – приз глядацьких симпатій за роль у моновиставі «Кицька на спогад про темінь» (2018р.).

- Неодноразово отримувала почесні грамоти та подяки від очільників Херсонської облдержадміністрації, облради та міськради та інші.

Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова Світлана Журавльова