Вадим Гнідаш

Артист драми ІІ категорії

Народився 9 січня 1967 року.

У 1988-му закінчив Херсонське училище культури. 1990-го прийшов до театру ім. М.Куліша. Більше 20 років пропрацював артистом балету. У 2010 році став артистом драми ІІ категорії.

Задіяний у виставах: «Червоні вітрила» – Батько; «Буратіно» – Дуремар; «Сюрприз» – Крокодил; «Вовки та вівці» – Садівник; «Лускунчик» – Дроссельмеєр; «Коза-Дереза» – Ведмідь; «Джаз і дівчата» – Мацарелло; «Продавець дощу» – Шериф; «Будинок на кордоні» – Страж; «Свіччине весілля» – Кмітич; «Ще раз про любов» – Ральф; «Труффальдіно» – Начальник сторожі; «Ромео і Джульєтта» – Аптекар; «Малюк і Карлсон» – Батько та ін. Неодноразово був Дідом Морозом на новорічних виставах.

Наразі – викладач та балетмейстер театр-студії при Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі «Пролісок».

Балетмейстер та постановник боїв низки вистав, які показували на сцені театру. Зокрема «Записки божевільного», «Український лохотрон», «Ще раз про любов», «Чарівна галявина» та ін.

За роль Батька у пластичній виставі «Червоні вітрила» О.Гріна отримав диплом X Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» (2008р.).

Штатний фотограф театру.

Вадим Гнідаш Вадим Гнідаш Вадим Гнідаш Вадим Гнідаш Вадим Гнідаш Вадим Гнідаш Вадим Гнідаш