Валерій Шелудько

Завідуючий художньо-постановчою частиною театру

Заслужений працівник культури України

Народився 12 листопада 1957 року.

Валерій Шелудько працював у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша протягом 1979-1984 рр. І вже з 1989 року безперервно працює в театрі на посаді завідуючого художньо-постановчої частини.

Людина високого художнього смаку. Останні роки Валерій талановито здійснив оформлення до багатьох вистав та театралізованих концертів.

Нагороди та відзнаки:

- Подяка за професійне ставлення до своїх службових обов’язків, а також з нагоди Міжнародного дня театру (березень 2001р.).

- Подяка за сумлінну та злагоджену роботу цеху під час проведення Всеукраїнського фестивалю «Вишневі усмішки» (м.Київ, квітень 2002р.).

- Подяка за творчий підхід до підготовки вистави за п’єсою Д.Германа «Хелло, Доллі» (липень 2002р.).

- Подяка за успішне виконання ролі у прем’єрній виставі «Тарас Бульба» за мотивами повісті М.Гоголя (лютий 2003р.).

- Подяка за високопрофесійне та добросовісне ставлення до виконання своїх обов’язків під час проведення V Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» (червень 2003р.).

- Подяка за сумлінне виконання своїх службових обов’язків, бездоганну та кропітку роботу під час підготовки та проведення культурно-мистецьких заходів з нагоди святкування 225-річчя з дня заснування м.Херсон (вересень 2003р.).

- Подяка за злагоджену роботу та професійне ставлення до своїх службових обоD0?'язків під час гастролей у м.Ніжин та м.Сімферополь (листопад 2005р.).

- Подяка за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури Херсонщини та з нагоди 70-річчя від дня заснування ХОАМДТ ім.М.Куліша (вересень 2006р.).

- Почесна грамота Херсонської обласної ради за визначні професійні досягнення та вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва Херсонщини (червень 2008р.).

- Подяка за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, високу майстерність та професіоналізм, проявленні під час здійснення постановки вистави за п’єсою Г.Бадикіна «Фаворит» (вересень 2008р.).

- Подяка за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу майстерність та професіоналізм, проявлені під час організації та проведення бенефісу заслуженої артистки України Олени Галл-Савальської (січень 2009р.).

- Подяка за сумлінне ставлення до посадових обов’язків, високу майстерність та професіоналізм під час здійснення постановки вистави «Страшна помста» за повістю М.В.Гоголя (лютий 2009р.).

- Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» (березень 2017р.).

- Почесна грамота Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України (вересень 2011р.).

- Подяка за успішну прем’єру вистави «Сон літньої ночі» за п’єсою В.Шекспіра, сумлінні виконання постановчою групою театру своїх посадових обов’язків (червень 2020р.).

Член Національної спілки театральних діячів України.