В`ячеслав Вандрашек

Головний адміністратор театру

Народився 19 січня 1983 року.

В’ячеслав Павлович у 2003 році із відзнакою закінчив Херсонське училище культури.

У  2007 році отримав диплом магістра у Херсонському державному університеті. Випускник факультету «Культури і мистецтв».

У театрі працює з лютого 2004-го. Спочатку очолював відділ реклами театру, після обійняв пост головного адміністратора. 

У 2021-му з відзнакою закінчив Київський Національний університет театру, кіно і телебачення ім.І.К.Карпенка-Карого. Освоюїв спеціальність «Продюсерство сценічного мистецтва».

Задіяний у виставах херсонського театру (запрошується у разовому порядку). Зокрема, грав головного адміністратора у «Театральному капуснику» (2020р.)

За роки роботи неодноразово був відзначений грамотами та подяками. Зокрема:

- Грамота начальника управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва Херсонщини, високу професійну майстерність та з нагоди 70-річчя з дня заснування театру (2006р.).

- Диплом за багаторічну працю по організації і проведенні Х Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» (2008р.).

- Диплом ХІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» - номінація «Надійні плечі фестивалю» (2009р.).

- Подяка Херсонського міського голови за вагомий особистий внесок та активну участь у підготовці до відзначення 234-ї річниці заснування Херсона (2012р.).

- Диплом за героїзм, проявлений у підготовці та проведенні ХV ювіD0?ейного Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії».

- Подяка директора Палацу дитячої та юнацької творчості за допомогу в організації ХV міського дитячого фестивалю «Театральна весна», розвиток і популяризацію дитячого театрального мистецтва та підтримку творчо обдарованих дітей міста (квітень 2013р.).

- Подяка Херсонського міського голови за значний особистий внесок, креативність в організації, проведенні культурно-мистецьких заходів до святкування 235-ї річниці заснування Херсона (вересень 2013р.).

- Подяка за підтримку дитячої творчості та співпрацю з дитячим зразковим театром «Арт-ІДЕЯ» Херсонської гімназії №3 ХМР (2013р.).

- Подяка генерального директора – художнього керівника театру з нагоди Міжнародного дня театру (2014р.).

- Диплом за ІІІ місце у змаганнях з настільного тенісу ХІІ обласної Спартакіади працівників культури (червень 2016р.).

- Подяка від імені директора Палацу дитячої та юнацької творчості за співпрацю у художньо-естетичному вихованні та підтримку творчо обдарованих дітей і учнівської молоді міста (березень 2015, 2016р.).

- Подяка Народного художнього колективу України хореографічного ансамблю «Радість» за високий професіоналізм, самовіддану працю і значний внесок у підготовці і проведенні ювілейного концерту Народного хореографічного ансамблю «Радість» - «Моя планета радості» (Херсонський центр дитячої та юнацької творчості, 2016р.).

- Подяка народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України ансамблю танцю «Райдуга» за творчу співпрацю (Херсонський центр дитячої та юнацької творчості ХМР, 2016р.).

- Почесна грамота голови Херсонської обласної організації профспілки працівників культури за активну профспілкову діяльність, чітку життєву позицію та з нагоди Міжнародного Дні театру (березень 2017р.).

- Подяка Херсонського міського голови за професіоналізм, активну допомогу у підготовці та проведенні міських культурних заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (травень 2017р.).

- Подяка від посольства Литовської Республіки в Україні за особистий вагомий внесок при підготовці Днів Литви в Україні (травень 2017р.)

- Грамота Херсонського міського голови за сумлінну працю, вдалу рекламну стратегію та іміджеві рекламні кампанії мистецьких заходів театру, відданість справі та з нагоди Дня незалежності України (2017р.).

- Подяка директора Херсонського ліцею Херсонської обласної ради за тісну співпрацю, високий професіоналізм піж час проведення урочистостей з нагоди 25-річчя заснування ліцею (вересень 2017р.).

- Подяка від імені громадських організацій «Всеукраїнська асоціація корейців» та «Корейський культурний центр» за активну участь, допомогу і підтримку в організації та проведенні Всеукраїнського фестивалю корейської культури та мистецтв «Кореяда-2018».

- Подяка за вагомий особистий внесок в проведенні ХХ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» (2018р.).

- Грамота Управління СБУ в Херсонській області за організацію належного рівня співпраці, виявлені при цьому професіоналізм, ініціативу та наполегливість (листопад 2018р.).

- Сертифікат участі у роботі ХІ Усеукраїнської (з міжнародною участю) науково-практичної конференції «Актуальні проблеми мистецької освіти в системі вищої школи» (лютий 2020р.) та ін.

Є заступником голови профспілкової організації театру. 

Член Національної спілки театральних діячів України.