GOOD_GAME
"GOOD_GAME"
Жанр: соціальне фентезі
Тривалість: 106 хв.
Обмеження: 18+

ПРИДБАТИ КВИТКИ:


«Good Game» – це експериментальна вистава Театральної студії «18+» при ХОАМДТ ім. М.Куліша про комп’ютерну залежність, яка руйнує життя людей. В основі сюжету – 10 різних історій, написані молодими херсонськими драматургами під керівництвом Наталії Блок.

Завдяки родині геймерів та парочці, яка на просторах Інтернету шукає споріднену душу, глядачі зі сцени «Під дахом» телепортуються у справжнісіньку комп’ютерну гру під назвою «Щаслива родина».  

Вероніка – жінка, яка не змогла реалізувати себе не тільки у суспільстві, а й у власній сім’ї. Смаки та вподобання сина для неї – загадка, материнський вплив на старшу доньку – мрія, а доля молодшої – незрозумілість.

Григорій – син Вероніки, молодий хлопець, якому не вистачає родинного тепла. Через імпульсивність та певну наївність потрапляє у халепу, з якої не може вибратись.

Тетяна – старша донька Вероніки. На початку вистави здається єдиною зрілою та адекватною людиною в цій родині. Спочатку глядач бачить у ній дівчину, якій начхати на все, що відбувається навколо. Потім же вона стає особою, здатною на підступні та хитрі вчинки задля власного комфорту. 

Аліса – молодша донька Вероніки. Маленька наївна дівчинка, яка мріє про справжню родину. Ображена на матір, яка залишила її жити з батьком.

Аріна та Артем – подружжя, яке не можна назвати ідеальним. Емоції вони проявляють лише тоді, коли борються за комп’ютер.  Невдоволеність Артема реальним світом занурює його у віртуальний. Він не тільки не пам’ятає щасливі моменти подружнього життя, а й навіть забуває про те, як виглядає його дитина. Аріну теж не можна назвати зразковою дружиною. Її любов до гри перемагає почуття до чоловіка…

Мішель та Костя – пара, що познайомилась у соціальних мережах. Мішель – самотня, позбавлена любові та розуміння дівчина-трансгендер. У переписці вона знайомиться з Костею та отримує надію на нормальне життя, але зустріч наживо все руйнує…

Костя – хлопець, який ніяк не може влаштувати особисте життя. Він швидко зацікавлюється новою знайомою. Але той факт, що Мішель трансгендер, не просто шокує його, а викликає огиду та обурення.

Однією з родзинок є вставки формату ток-шоу – геймери підіймають важливі людські проблеми, з якими ми стикаємось у сучасному світі. 

Режисер: Катерина Слажнєва 

Дійові особи та виконавці:

Родина

Вероніка - Олена Іванова

Григорій - Іван Берьозка

Тетяна - Олена Максименко

Аліса - Інна Куришко

Геймери

Аріна - Аліна Богданова

Артем - Микита Костилєв

Мішель - Дарія Сємєчкіна

Костя - Артем Агарков

Дельфін - Констянтин Капошилін.

GOOD_GAME GOOD_GAME GOOD_GAME GOOD_GAME