Ілюзія
"Ілюзія"
Жанр: моновистава
Тривалість: 60 хв.
Обмеження: 16+

ПРИДБАТИ КВИТКИ:


Спільний проект Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша і Міжнародної Антинаркотичної Асоціації.

Автор ідеї – генеральний директор – художній керівник театру, народний артист України Олександр Книга

Актор і автор п’єси – Андрій Скутельник

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк

Асистент режисера - Єлизавета Краснічекно

Помічник режисера - Анна Худоян

Художник по світлу - Артем Білозубов, Антон Білозубов

Звукорежисер - Олексій Денісов

Відеоінженер - Дмитро Галютдінов

 

Документальна вистава «Ілюзія» це історія одного з тих, хто перейшов межу дозволеного, опинившись над прірвою. Усе почалося в дитинстві – Андрій народився і зростав у сім’ї, де панувало насилля та пиятика. Сім’я розпалася, коли хлопчикові виповнилось п’ять років. Відтоді весь час Андрій себе почував одиноким і нещасним, адже мати багато працювала та й хлопцю дуже не вистачало батька. Єдиною розрадою у житті стала вулиця. Потрапивши під вплив «друзів», Андрій скуштував наркотики, які, як йому здалося на той момент – заглушили увесь біль в його душі. Однак, з часом, погана звичка переросла у хворобу, яка вбила багатьох кого знав та ледь не забрала і його життя. Сьогодні Андрій Скутельник – один з тих, хто бореться із самим собою за право перестати жити в ілюзії.

Вистава йде українською мовою. Її неодноразово представляли у Києві на спортивно-терапевтичному таборі Міжнародної антинаркотичної асоціації.

 

Прем’єра відбулась 10 січня 2020 р.

 

 

Ілюзія Ілюзія Ілюзія Ілюзія