Обережно, жінки!
"Обережно, жінки!"
Жанр: французька комедія
Тривалість: 110 хв.
Обмеження: 16+

ПРИДБАТИ КВИТКИ:


Автор п’єси – Андрій Курейчик.

За півгодини до початку глядачі заходять до театру і одразу потрапляють на «Французький бульвар». Вуличний музикант грає на акордеоні, два міми знайомляться з глядачами, а головний герой, молодий художник, у натовпі шукає свою кохану. Актори разом із глядачами переходять до театрального кафе й очікують на диво театру.

А потім банальна історія, коли один молодий художник кохає трьох жінок. Вона перетворюється на жахливий суд трьох закоханих над чоловіком. Жінки чинять справжню розправу, бо кожна з них мріяла бути єдиною в житті коханого.

Віртуозна гра молодих акторів, цікавий задум режисера, справжня драматургія – все це надає виставі особливого шарму. А про фінал історії ви дізнаєтесь, якщо завітаєте до театру.

Постановча група:

Режисер-постановник, художник-постановник, музичне оформлення – Сергій Павлюк, заслужений діяч мистецтв України.

Балетмейстер – Юрій Бусс.

Звукорежисер – Ігор Скороход.

Художник по світлу – Артем Білозубов.

Помічник режисера – Марина Євенко.

Дійові особи та виконавці:

Серж – Руслан Вишнивецький, заслужений артист України.

Лулу – Тетяна Проворова, заслужена артистка Україна.

Марісабель – Ксенія Савельєва.

Жаклін – Ольга Бойцова.

Міми – Павло Костенко, Андрій Клочко.

Мелодії на акордеоні виконує – Сергій Михайловський, заслужений артист України.

Вистава йде українською мовою.

Прем'єра відбулась 14 лютого 2008р.

У 2014 році трупа театру возила виставу у Скадовськ Херсонської області. У 2017 році були гастролі в Португалії та Угорщині (м. Бекешчаба, Угорщина та м. Брага, М. Барселуші, м. Порто, Португалія). Також спектакль – участник ІХ Всеукраїнського театрального фестивалю «Коломийські представлення» (м. Коломия).

Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки! Обережно, жінки!