ОБРАЖЕНІ БІЛОРУСЬ
"ОБРАЖЕНІ БІЛОРУСЬ"
Жанр: драма
Тривалість: 100 хв.
Обмеження: 16+

ПРИДБАТИ КВИТКИ:


Це п’єса-експромт на основі сучасних подій у Білорусі, основана на фактах, словах очевидців, матеріалах із соціальних мереж. Ситуація в країні показана з точок зору різних людей: і політиків, і пересічних громадян. 

«Усі сім персонажів мають своїх прототипів. Деяких неважко впізнати – наприклад, президента або його головну суперницю Світлану Тихановську. Деякі менш впізнавані, але вони реальні. Приміром, показано трагічну історію вболівальника, який загинув під час протестів. Показано реальну голову виборчої комісії, розмову якої злили у мережу… Всі мають основу. Я намагався максимально використовувати їхню пряму мову», – зазначив автор п'єси Андрій Курейчик.

Це фінальна частина трилогії «Ображені». Перші дві – «Ображені. Росія» та «Ображені. Україна» – були представлені на «Мельпомені Таврії» у минулі роки. Окрім того, «Ображені. Росія» – вистава у репертуарі нашого театру. 

Постановча група:

Режисер-постановник, художник-постановник, музичне оформлення - Сергій Павлюк, заслужений діяч мистецтв України.

Художник з костюмів - Ольга Кострова.

Художник з освітлення - Артем Білозубов.

Звукорежисер - Олексій Денисов.

Відеоінженер - Дмитро Галютдінов.

Помічник режисера - Марина Євенко.

Дійові особи та виконавці:

Старий - Руслан Вишнивецький, заслужений артист України.

Повчальна - Світлана Журавльова.

Юний - Костянтин Рогань.

Пташиний - Сергій Мевша.

Позитивна - Ірина Рура.

Нова - Євгенія Кірсанова.

Мертвий - Валерій Гайфуллін.

Перший показ вистави «Ображені. Білорусь» відбувся спільно з Полтавським академічним українським музично-драматичним театром ім.М.Гоголя. Разом з акторами херсонського театру на сцену вийдуть заслужені артисти України Олександр Любченко (у ролі Старого) і Тетяна Любченко (у ролі Нової).

Прем'єра відбулась 1 жовтня 2020 р.

Увага! У виставі використовується ненормативна лексика.