Прийшов чоловік до жінки
"Прийшов чоловік до жінки"
Жанр: лiрична комедiя
Тривалість: 120 хв.
Обмеження: без обмежень

ПРИДБАТИ КВИТКИ:


Сучасні технології перевертають наше уявлення про час та простір, руйнуються громадські формації, інакше виглядає світ, але в усі віки незмінним залишається інтерес до того, як виникають і складаються стосунки між чоловіком і жінкою.  

 

У квартирі нового житлового будинку "гине" від самотності телефоністка Діна Федірівна. Друзі вирішують познайомити її з Віктором Петровичем - самотнім фармацевтом. І ось - очікувааний візит, з якого розпочинається інтригуюча, смішна і іноді до сліз сумна історія двох самотностей, історія взаємовідносин, які проходять усі можливі стадії : боязка зацікавленність, енергія пристрасних бажань, миті щастя і "гарматні залпи" ненависті. За декілька годин знайомства двоє проживають ціле життя. Чим обернеться ця зустріч? Чи зможе кожен відмовитися від своїх холостяцьких звичок заради любові і стабільності? 

Він і вона. Їх двоє. Їх життя змінюється. 

 

Автор п'єси - Семен Ісаакович Злотников особисто займався постановкою спектаклю в Одесі з цим неперевершенним  акторським складом. Для прихильників театрального мистецтва вистава "Прийшов чоловік до жінки" стане справжнім святом почуттів і емоцій. Нудно точно не буде!!! 

 

Чоловік / Віктор Петрович - артист театру і кіно Олексій Агопьян 

Жінка / Діна Федорівна - Заслужена артистка України Ірина Охотниченко 

Автор і режисер - Семен Ісаакович Злотников 

Музичне оформлення - Олександр Портнов

спектакль йде мовою оригіналу 

 

 

Прийшов чоловік до жінки Прийшов чоловік до жінки Прийшов чоловік до жінки Прийшов чоловік до жінки Прийшов чоловік до жінки Прийшов чоловік до жінки Прийшов чоловік до жінки